Gizlilik Politikası

Kriptomap.com’da bulunan haber, resim, anket vb. her türlü içeriğin tüm telif hakları kriptomap.com’a aittir.

Haberlere yapılan yorumların sorumluluğu yorumu yapan kullanıcıya aittir.

Kriptomap.com, herhangi bir bildirim yapmadan, içerikleri değiştirme hakkına sahiptir. Site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu konusunda sorumlu değildir.

Kullanıcılar, kriptomap.com’da yer alan fiyat analizleri, kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlere ilişkin kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya ürüne ilişkin kriptomap.com’un maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcılar, hiçbir şekilde kriptomap.com’da yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Kriptomap.com sitesinde yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır ve bu nedenle yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız.

Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz.

Bu nedenle, işlemleriniz ve transferleriniz sizin sorumluluğunuzdadır ve meydana gelebilecek kayıplar sizin sorumluluğunuzdadır.

Kriptomap.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını önermez veya yatırım danışmanı olarak görev yapmaz.

Bu nedenle, Kriptomap.com ve yazarları, okuyucuların yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Okuyucular, bu yazıdaki şirketler, varlıklar veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.